Formularze do PIT

Formularze dostępne w Programie PITy 2012.Formularz PIT 2012

  • Wypełnij formularz PIT 28
  • Wypełnij formularz PIT 36
  • Wypełnij formularz PIT 37
  • Wypełnij formularz PIT 38

Na naszej stronie znajdziesz pomoc w rozliczeniu PIT37 za 2012 rok. W jednym dziale znajdziesz formularz do pobrania, a także inne druki. Wszystkie są w formacie pdf, więc wystarczy je tylko zapisać i wydrukować, a następnie oczywiście wypełnić. Pamiętaj, że musisz rozliczyć podatek PIT na aktualnych drukach – tylko wtedy zeznanie roczne jest ważne.

W PIT 2012 występują pewne modyfikacje w formularzach ze względu na zmiany w przepisach podatkowych. Druk PIT37 i inne, mają nowe rubryki na identyfikator podatkowy, którym dla osób fizycznych jest PESEL oraz na miejsce zamieszkania (niekoniecznie zameldowania). PIT-28 także będzie nowym drukiem, dlatego że zmieniła się stawka podatku.

Poza tym, że w naszym serwisie znajdziesz PIT37 formularz do ściągnięcia, aktualny i zgodny z obowiązującymi przepisami, możesz też pobrać pit 37 program. Aplikacja zawiera wszystkie interaktywne formularze pit i pozwala na rozliczenie podatku PIT  na Twoim komputerze osobistym.

PIT 37 Formularze do pobrania są całkowicie bezpłatne. Druk pit 37 do pobrania wydrukuj i rozlicz jak najszybciej. Masz czas do 30 kwietnia 2013 r., ale przecież możesz uporać się z podatkiem PIT 2012 dużo wcześniej.

Możliwe formy rozliczenia w Programie.

Bezpłatny Program daje dwie możliwości rozliczenia: rozliczenie tradycyjne i przez Internet, więc dzięki niemu możesz swój pit 37 2012 druk wypełnić własnoręcznie, jak też skorzystać z opcji e-deklaracji. Mamy jednak świadomość, że nie wszyscy lubią nowości i nie zdążyli zaufać e-deklaracjom, stąd też pomysł zebrania wszystkich formularzy pit.

Internet ułatwia wypełnienie niemal każdego dokumentu. W trakcie rozliczeń rocznych PIT, podatnicy mogą ułatwić sobie to zadanie w różnej formie: PIT 37 online i darmowy program pit 37 to podstawowe narzędzia pomocy.